• Security PWNing Conference 2018
  Take care of security of information systems and data in your company! Apply to participate in the Security PWNing Conference ...
 • Bezpieczeństwo na uczelniach
  Szanowni Państwo, Instytut PWN od kilku lat realizuje projekty edukacyjne dla środowiska akademickiego. W czerwcu 2016 roku zainaugurowalśmy ...
 • Akademia Czerniaka 2018
  Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w spotkaniach, podczas których na prawdziwych przykładach omówimy możliwe ...
 • Security PWNing Conference 2018
  Bezpieczeństwo IT jest trudnym, a jednocześnie fascynującym zagadnieniem. Nieustannie toczy się walka pomiędzy atakującymi i ...
 • Bezpieczeństwo imprez masowych. Postępowanie na wypadek ataków terrorystycznych
  Czy imprezy organizowane w Polsce są zagrożone atakami terrorystycznymi? W ostatnim czasie coraz częściej mówi się w ...

Wyjątkowa akcja „Razem Możemy Więcej”

 • 24 listopada 2017

Marka ENDO wraz z Fundacją Spełnionych Marzeń zapraszają do udziału w akcji charytatywnej „Razem Możemy Więcej”. Do sprzedaży trafiła właśnie limitowana kolekcja koszulek ENDO, z których zysk zostanie przeznaczony dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

To już kolejna edycja akcji „Razem Możemy Więcej”, prowadzonej w ramach inicjatywy „Odkrywamy talenty”. Współpraca ENDO i Fundacji trwa już wiele lat.

– W ubiegłorocznej edycji udało nam się zebrać blisko 100 tys. zł. Pragniemy pobić poprzedni rekord, by jeszcze więcej dzieci mogło spełniać swoje marzenia – mówi Aneta Kołaszewska, dyrektor artystyczna ENDO, pomysłodawczyni akcji.

Akcja wspierana jest przez gwiazdy – w tym roku biorą w niej udział Magdalena Różczka, Anna Dereszowska i Szymon Majewski. Zasada jest prosta – gwiazdy rysują lub wymyślają hasła, ENDO produkuje i sprzedaje koszulki, a uzyskane w ten sposób środki trafiają do Fundacji Spełnionych Marzeń. Całkowity zysk przeznaczony zostanie na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji.

Po raz drugi ambasadorką kampanii została Magdalena Różczka, która jest jednocześnie autorką hasła akcji. Jak podkreśla aktorka, działania, których celem jest pomoc, naprawdę uzależniają i warto „zarażać” także innych chęcią pomagania.

Każdy może pomóc! Dołącz do akcji! Kup koszulkę na www.endo.pl, zrób sobie w niej zdjęcie i opublikuj na FB i Instagramie. Podpisz zdjęcie: @endo.pl dla @fundacja_spelnionychmarzen,  #razemmozemywiecej.

Napisz, gdzie można kupić koszulki – www.endo.pl. Dla autorów najpopularniejszych zdjęć, Endo przygotowało niespodzianki. Baby Junior jest patronem medialnym kampanii.

Książki
Czasopisma