• Praktyczne aspekty wdrażania Ustawy 2.0
                         Instytut PWN – wyspecjalizowana jednostka Wydawnictwa Naukowego PWN oraz Fundacja Rektorów Polskich – wiodący think-tank w obszarze szkolnictwa i badań naukow...
 • Akademia Raka Piersi 2018
  Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszam na XI konferencję z cyklu Akademia Raka Piersi, która odbędzie się 19.11....
 • Szkolenia dla kadry akademickiej
  Wydawnictwo naukowe PWN od 65 lat publikuje podręczniki oraz skrypty naukowe, ściśle współpracując z uczelniami. Wieloletnie ...
 • Trudne zachowania pacjentów. Metody i techniki postępowania
  Co raz częściej mówi się, o agresji ze strony pacjentów, z jaką spotykają się pracownicy służ...
 • Dermatologia Premium plus 2018
  Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy, serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji ogólnopolskiej konferencji Dermatologia ...

Wyjątkowa akcja „Razem Możemy Więcej”

 • 24 listopada 2017

Marka ENDO wraz z Fundacją Spełnionych Marzeń zapraszają do udziału w akcji charytatywnej „Razem Możemy Więcej”. Do sprzedaży trafiła właśnie limitowana kolekcja koszulek ENDO, z których zysk zostanie przeznaczony dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

To już kolejna edycja akcji „Razem Możemy Więcej”, prowadzonej w ramach inicjatywy „Odkrywamy talenty”. Współpraca ENDO i Fundacji trwa już wiele lat.

- W ubiegłorocznej edycji udało nam się zebrać blisko 100 tys. zł. Pragniemy pobić poprzedni rekord, by jeszcze więcej dzieci mogło spełniać swoje marzenia – mówi Aneta Kołaszewska, dyrektor artystyczna ENDO, pomysłodawczyni akcji.

Akcja wspierana jest przez gwiazdy – w tym roku biorą w niej udział Magdalena Różczka, Anna Dereszowska i Szymon Majewski. Zasada jest prosta – gwiazdy rysują lub wymyślają hasła, ENDO produkuje i sprzedaje koszulki, a uzyskane w ten sposób środki trafiają do Fundacji Spełnionych Marzeń. Całkowity zysk przeznaczony zostanie na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji.

Po raz drugi ambasadorką kampanii została Magdalena Różczka, która jest jednocześnie autorką hasła akcji. Jak podkreśla aktorka, działania, których celem jest pomoc, naprawdę uzależniają i warto „zarażać” także innych chęcią pomagania.

Każdy może pomóc! Dołącz do akcji! Kup koszulkę na www.endo.pl, zrób sobie w niej zdjęcie i opublikuj na FB i Instagramie. Podpisz zdjęcie: @endo.pl dla @fundacja_spelnionychmarzen,  #razemmozemywiecej.

Napisz, gdzie można kupić koszulki – www.endo.pl. Dla autorów najpopularniejszych zdjęć, Endo przygotowało niespodzianki. Baby Junior jest patronem medialnym kampanii.

Książki
Czasopisma