• Szkolenia dla kadry akademickiej
    Wydawnictwo naukowe PWN od blisko 70 lat publikuje podręczniki oraz skrypty naukowe ściśle współpracując z uczelniami. ...
  • Szkolenia dla bibliotek
    W odpowiedzi na potrzebę rozwoju bibliotek i ciągłego podnoszenia kompetencji bibliotekarzy, Instytut PWN zaprasza na dedykowane szkolenia. Dzię...

Warszawa wraca do szkoły!

  • 17 sierpnia 2017

Przed nami jeszcze ostatnie dwa tygodnie wakacji. Teraz dni naszych dzieci wypełnione są zabawą, odpoczynkiem i słodkim lenistwem. My – rodzice musimy jednak pamiętać, że zbliża się moment rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Jak umilić tę świadomość naszym dzieciom?

Powrót do szkoły nie musi być straszny. W imieniu Fundacji KidZone – Strefa Szczęśliwych Dzieci zapraszamy na wydarzenie, dzięki któremu początek roku szkolnego będzie kojarzył się z wesołą imprezą! Jak to możliwe?

Oto w ostatni wakacyjny weekend Fundacja organizuje w stolicy świetne wydarzenie dla całej rodziny. Warszawa Wraca do Szkoły/ Warsaw Back to School to całodzienna impreza, podczas której pożegnamy wakacje i powitamy nowy rok szkolny. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 26 sierpnia w Pałacu Kultury i Nauki. Na uczniów i przedszkolaków, oraz ich rodziców będzie czekało mnóstwo  atrakcji. W programie wydarzenia przewidziane są m.in. prezentacje produktów najlepszych marek, nowości rynkowe i zakupy w promocyjnych cenach, warsztaty: naukowe, kulinarne, plastyczne i inne, a także szkolenia, degustacje, animacje, gry, zabawy i konkursy z super nagrodami. Nie zabraknie także ważnej edukacji dla najmłodszych – językowej, finansowej, a także tej z zakresu bezpieczeństwa – odbędą się warsztaty z zasad bezpiecznego zachowania na drodze oraz udzielania pierwszej pomocy. Dla wszystkich gości przewidziane są świetne upominki! Podczas wydarzenia będzie można spotkać się również z laureatami Znaku Jakości KidZone 2017.

Ponadto każdy, kto weźmie udział w wydarzeniu, będzie miał okazję pomóc dzieciom i wesprzeć akcję charytatywną Wyprawka. Osoby, które przyniosą ze sobą (lub kupią na miejscu) jakiś element wyposażenia wyprawki szkolnej dla potrzebujących, wchodzą za darmo!

Źródło: Fundacja KidZone

Książki
Czasopisma