• Jak z sukcesem przygotować wniosek o grant?
  Kolejne zmiany w funkcjonowaniu Narodowego Centrum Nauki Nowości w procedurze składania wniosków Zmiany w regulaminach starych konkursó...
 • Innowacyjne terapie w onkologii
  Szanowni Państwo, mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w II edycji konferencji Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa ...
 • Współpraca międzynarodowa w dziedzinie badań – wyzwania wobec nowej perspektywy budżetowej i ustawy 2.0
  Finanse stanowią istotną barierę w rozwoju naukowym, której przezwyciężenie wymaga umiejętnego planowania własnej kariery naukowej oraz ...
 • Szkoły doktorskie, kształcenie doktorantów i procedury awansu naukowego w świetle ustawy 2.0
  Instytut PWN zaprasza na szkolenie  Szkoły doktorskie, kształcenie doktorantów i procedury awansu naukowego w świetle nowych regulacji ...
 • Tworzenie kierunków studiów, realizacja i ewaluacja kształcenia
  Instytut PWN zaprasza na szkolenie  Tworzenie kierunków studiów,  realizacja i ewaluacja kształcenia Ustawa 2.0 swoim wejś...

Techniku, nie spóźnij się! CEDE 2017 – dobry czas na rejestrację

 • 1 czerwca 2017

 

CEDE 2017 i Kongres Unii Stomatologii Polskiej - dobry czas na rejestrację, również dla techników

W tym roku CEDE (14-16 września) to nie tylko wystawa w czterech pawilonach, ale także trzydniowy kongres naukowy i wiele nowości m.in. internetowy konkurs na najlepsze produkty na rynku - „Gwiazdy CEDE”. Do 2 czerwca obowiązuje niższa opłata za uczestnictwo w Kongresie Unii Stomatologii Polskiej.

„Odmienione” CEDE ma być wydarzeniem, które pozwoli uczestnikom branży nie zostać w tyle. Wystawa ma promować najlepsze produkty na rynku, a Kongres Unii Stomatologii Polskiej - ułatwiać zdobywanie wiedzy zgodnej z aktualnymi trendami.

Wystawcy – show w pawilonach, rywalizacja w internecie

Stoiska wystawców tradycyjnie wypełnią pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ich zwiedzanie będzie bezpłatne po wcześniejszej rejestracji (on-line lub na miejscu). Jako pierwszy w całości zapełnił się pawilon 7A, w którym prezentować będą się tacy giganci stomatologii jak: Kol-dental, Hol-dental, Kavo Polska/Kerr, Dentalholding, Amadar, Cerkamed czy Meditrans. W pozostałych pawilonach dostępne są już tylko pojedyncze powierzchnie. Wśród wystawców należy wypatrywać „Gwiazd CEDE”, ponieważ tak nazywa się pierwszy w historii polskiej stomatologii, internetowy plebiscyt na najlepsze i najciekawsze produkty na rynku. Do rywalizacji zgłosiło się ponad 20 wystawców w czterech kategoriach: sprzęt, materiały, profilaktyka oraz IT i edukacja. Głosowanie rozpocznie się 1 czerwca na stronie www.cedenews.pl i zakończy dopiero 14 września.

Już teraz można ogłosić, że wokalną gwiazdą CEDE 2017 będzie Anita Lipnicka, która zaśpiewa swoje najpopularniejsze piosenki podczas koncertu na koniec pierwszego dnia (wstęp wolny).

Kongres Unii Stomatologii Polskiej – program stworzony przez najlepszych

Głodni wiedzy na najwyższym poziomie powinni jak najszybciej zapoznać się z bogatym programem edukacyjnym Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, który określany jest edukacyjnym wydarzeniem roku. Powód? W przygotowanie listy wykładów oraz warsztatów zaangażowali się wybitni przedstawiciele najważniejszych towarzystw naukowych oraz organizacji dentystycznych w Polsce. Efektem prac pod kierownictwem prof. Marzeny Dominiak jest ponad 100 wykładów, które poprowadzą fantastyczni specjaliści z kraju i zagranicy. Podczas Kongresu zostaną zaprezentowane aktualne, zgodne ze światowymi trendami, spojrzenie na leczenie stomatologiczne, nowoczesne techniki dentystyczne, obsługę pacjenta czy zarządzanie praktyką.

Ciekawie zapowiada się także sesja „Wokół gabinetu” podczas której zostaną omówione praktyczne tematy niezwiązane z leczeniem stomatologicznym, ale ważkie z perspektywy prowadzenia praktyki. Eksperci będą mówić o: prawie, zarządzaniu, marketingu, social media, ale również psychologii w aspekcie wypalenia zawodowego czy stresu dentystów. Niekwestionowanymi gwiazdami sesji będą psycholog, coach Wojciech Eichelberger oraz specjalistka od social media Monika Czaplicka.

Rejestracja – kto pierwszy, ten bogatszy

Rejestracja (3 lub 1-dniowa) na www.cede.pl do 2 czerwca pozwala zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Oprócz płatnych wykładów oraz warsztatów na uczestników czeka także bezpłatna oferta edukacyjna. Pakiety interesujących wykładów odbędą się w ramach sesji Naczelnej Izby Lekarskiej oraz sesji „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”, podczas której zostaną zaprezentowane najciekawsze prace habilitacyjne, doktorskie i studenckie z ostatnich lat.

Aplikacja mobilna CEDE 2017 – wystawa i kongres w dłoni

Już teraz użytkownicy smartfonów powinni zainstalować bezpłatną aplikację mobilną CEDE 2017, która pomoże w dotarciu do stoiska ulubionych wystawców oraz w zaplanowaniu udziału w wykładach, oferując dostęp do ich abstraktów oraz sylwetek wykładowców. Dzięki „apce” można wyszukiwać i sortować wykłady według tematyki, nazwisk wykładowców lub słów kluczowych.

Więcej informacji o CEDE 2017 oraz Kongresie Unii Stomatologii Polskiej na www.cede.pl oraz www.cedenews.pl.

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz