LibraPWN

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Jeżeli chcą Państwo zapytać o konferencję, dowiedzieć się o szczegóły programu czy organizacji, mają Państwo pytania dotyczące płatności lub interesuje Państwa szkolenie zamknięte, prosimy o kontakt.

Formularz kontaktowy

W przypadku nawiązania kontaktu i pozostawienia danych osobowych ich administratorem jest Wydawnictwo Lekarskie PZWL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych. Podanie danych jest dobrowolne i każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Płatności, rozliczenia i faktury
Prosimy o przesłanie maila z zapytaniem i numerem zamówienia na adres: instytut@pwn.pl

Rezygnacje
Złożenie rezygnacji możliwe jest 14 dni przed terminem szkolenia/konferencji. Rezygnacja powinna zostać wysłana mailem: instytut@pwn.pl lub złożona pisemnie na adres:

INSTYTUT PWN
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa

 

Koordynator ds. konferencji i szkoleń

Katarzyna Fidelus

katarzyna.fidelus@pwn.pl

tel. kom. 502 796 018

tel. 22 695 45 24

 

Koordynator ds. konferencji i szkoleń

Barbara Imiela

barbara.imiela@pwn.pl

tel. kom. 502 796 037

tel. 22 695 40 94

 

Marketing, współpraca PR

Renata Wargocka – Grabowiec
Koordynator ds. promocji
renata.wargocka-grabowiec@pwn.pl
tel. kom. 515 068 381
tel. 22 695 41 89

Wioletta Reluga
Specjalista ds. promocji
wioletta.reluga@pwn.pl

tel.kom.502 796 059

tel. 22 695 41 70

 

Sponsoring konferencji, współpraca z firmami
Anna Chreptowicz-Lewandowska
Szef Biura Reklamy i Sprzedaży B2B
anna.chreptowicz@pwn.pl

SEKTOR MEDYCZNY

Monika Gramek
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
monika.gramek@pzwl.pl
tel. kom. 504 221 444

Anna Kozłowska
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
anna.kozlowska@pzwl.pl
tel. kom. 503 505 481

Monika Leosz
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
monika.leosz@pzwl.pl
tel. kom. 508 204 462

Katarzyna Sienkiewicz-Witak
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
katarzyna.sienkiewicz@pzwl.pl
tel. kom. 500 120 129

Joanna Traczyk-Kowalska
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
joanna.traczyk@pzwl.pl
tel. kom. 506 104 534

 

SEKTOR BIZNESOWY

Agnieszka Borzęcka
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
agnieszka.borzecka@pwn.pl
tel. kom. 505 004 561

Jacek Ozga
Konsultant ds. Kluczowych Klientów
jacek.ozga@pwn.pl
tel. kom. 508 024 737

Małgorzata Pasenik
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
malgorzata.pasenik@pwn.pl
tel. kom. 502 796 070