• Praktyczne aspekty wdrażania Ustawy 2.0
                         Instytut PWN – wyspecjalizowana jednostka Wydawnictwa Naukowego PWN oraz Fundacja Rektorów Polskich – wiodący think-tank w obszarze szkolnictwa i badań naukow...
 • Akademia Raka Piersi 2018
  Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszam na XI konferencję z cyklu Akademia Raka Piersi, która odbędzie się 19.11....
 • Szkolenia dla kadry akademickiej
  Wydawnictwo naukowe PWN od 65 lat publikuje podręczniki oraz skrypty naukowe, ściśle współpracując z uczelniami. Wieloletnie ...
 • Trudne zachowania pacjentów. Metody i techniki postępowania
  Co raz częściej mówi się, o agresji ze strony pacjentów, z jaką spotykają się pracownicy służ...
 • Dermatologia Premium plus 2018
  Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy, serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji ogólnopolskiej konferencji Dermatologia ...

Kongres Ceramists bez granic po raz trzeci

 • 23 października 2017

W ramach zabytkowej przestrzeni hotelu Andel’s w Łodzi spotkało się wielu wspaniałych wykładowców oraz prawie pięciuset słuchaczy z całego świata.

28-29 września br. podczas III Kongresu Ceramists No Limits wystąpili: Vincenzo Mutone, Alessandro Iorio, Phil Reddington, Joshua Polansky, Naoto Yuasa, Stefan Petrov, Sofien Riahi, Rafael Andres Santrich, Victor Clavijo oraz Jungo Endo. Nad Kongresem,którego pomysłodawcą jest tech. dent. Ryo Miwa organizacyjnie czuwa niezmiennie od 2013 roku Pracownia Pozytywnych Zmian.

_MG_srednie3

W salach łódzkiego hotelu uczestnicy spotkania w ciągu dwóch dni wzięli udział w ośmiu sesjach wykładowych i takiej samej ilości warsztatów praktycznych. Tematyka sesji oscylowała wokół odtwarzania naturalnego wyglądu porcelany w pracach protetycznych, estetyki i naturalności wszelkich uzupełnień. Joshua Polansky i Jungo Endo podkreślali w rozmowie z dziennikarzami, iż najcenniejsza jest jednak energia płynąca ze spotkania oraz wynikająca z niej integracja środowiska techników dentystycznych i stomatologów.

Dni kongresowe zakończono tradycyjnie integrującym spotkaniem w ramach Party No Limits. Kolejny Kongres Ceramists odbędzie się we wrześniu 2019 roku. Magazyn „Dental Labor” był patronem medialnym III edycji wydarzenia.

_MG_3742-srednie

Relację filmową i zdjęcia z wydarzenia, przygotowane przez firmę Altermedia, można obejrzeć na www.ceramists.pl i na portalu Facebook.

Książki
Czasopisma