LibraPWN

ZOSTAŃ PARTNEREM (naszych konferencji)

Konferencje organizowane przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL, to doskonała okazja do zaprezentowania oferty firmy, budowania relacji oraz dotarcia do wyselekcjonowanej grupy docelowej,  możliwość kreowania zaufania do marki i jej rozpoznawalności, oraz potwierdzania swojego profesjonalizmu.

70-letnie doświadczenie, prestiż i renoma, zgromadzony przez lata content oraz  doskonałe relacje z najwybitniejszymi specjalistami w każdej dziedzinie medycyny to gwarancja najwyższego poziomu merytorycznego oraz logistycznego organizowanych wydarzeń.

Nasze spotkania to nie tylko nasza praca – to także pasja, która pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Partnerów, przygotować dla nich wyjątkowe i innowacyjne rozwiązania, wesprzeć w osiąganiu zamierzonych celów.

 

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do współpracy oraz czynnego udziału w naszych konferencjach.

 

Służymy pomocą i prosimy o kontakt:

Sponsoring konferencji, współpraca z firmami

Anna Chreptowicz-Lewandowska
Szef Biura Reklamy i Sprzedaży B2B
anna.chreptowicz@pwn.pl

SEKTOR MEDYCZNY

Monika Gramek
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
monika.gramek@pzwl.pl
tel. kom. 504 221 444

Anna Kozłowska
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
anna.kozlowska@pzwl.pl
tel. kom. 503 505 481

Monika Leosz
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
monika.leosz@pzwl.pl
tel. kom. 508 204 462

Katarzyna Sienkiewicz-Witak
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
katarzyna.sienkiewicz@pzwl.pl
tel. kom. 500 120 129

Joanna Traczyk-Kowalska
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
joanna.traczyk@pzwl.pl
tel. kom. 506 104 534

 

SEKTOR BIZNESOWY

Agnieszka Borzęcka
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
agnieszka.borzecka@pwn.pl
tel. kom. 505 004 56

Jacek Ozga
Konsultant ds. Kluczowych Klientów
jacek.ozga@pwn.pl
tel. kom. 508 024 737

Małgorzata Pasenik
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
malgorzata.pasenik@pwn.pl
tel. kom. 502 796 070