• Szkolenia dla kadry akademickiej
  Wydawnictwo naukowe PWN od 65 lat publikuje podręczniki oraz skrypty naukowe, ściśle współpracując z uczelniami. Wieloletnie ...
 • Akademia Raka Piersi 2018
  Szanowni Państwo, jesteśmy świadkami dynamicznych zmian w podejściu do leczenia wczesnego i rozsianego raka piersi w zakresie ...
 • Trudne zachowania pacjentów. Metody i techniki postępowania
  Co raz częściej mówi się, o agresji ze strony pacjentów, z jaką spotykają się pracownicy służ...
 • Dermatologia Premium plus 2018
  Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy, serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji ogólnopolskiej konferencji Dermatologia ...
 • Konstrukcje Budowlane 2018
  Praktyczna konferencja dla inżynierów budownictwa Czołowe spotkanie przeznaczone dla polskiej branży budowlanej Zapraszamy Państwa do ...

X Edycja Kids Challenge – Egurrola Dance Studio zaprasza

 • 25 kwietnia 2018

Jubileuszowa edycja Kids Challenge, która odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia w warszawskim Centrum Handlowym Blue City, to gwarancja świetnej zabawy, mnóstwa emocji i pozytywnej energii. Baby Junior & Twój Junior jest w gronie patronów medialnych imprezy.

Podczas X edycji Kids Challenge na scenie wystąpią młodzi tancerze z Egurrola Dance Studio, którzy zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, takich jak hip hop, taniec nowoczesny i taniec jazzowy.

W niedzielę poza taneczną rywalizacją będzie okazja, żeby wspólnie celebrować Międzynarodowy Dzień Tańca! Nie zabraknie animacji dla najmłodszych, konkursów z nagrodami, roztańczonych pokazów mody oraz wielu innych niespodzianek i atrakcji dla publiczności!

Młodych tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, który wyróżni najlepszych z nich, wręczając im medale oraz dyplomy. To świetna okazja, aby spotkać się z jurorem najlepszych programów telewizyjnych, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

- Kids Challenge to jedyna taka impreza taneczna – mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. – Chcemy, aby nasi tancerze już od najmłodszych lat rozwijali nie tylko swoje umiejętności taneczne i technikę, ale także obycie ze sceną, światłem reflektorów i ogromną widownią. To niesamowite, jak w krótkim czasie te małe dzieciaki stają się całkiem świadomymi tancerzami – potrafią odpowiednim ruchem i choreografią wyrazić wszystkie swoje emocje – podkreśla.

Zachęcamy do oglądania pokazów i dopingowania młodych tancerzy występujących w turnieju Kids Challenge. Dla wielu z nich to ogromne przeżycie i szansa na realizację marzeń o występach na wielkiej scenie.

Wstęp wolny!

28-29.04.2018 r., godz. 11.00-19.00

CH Blue City, poziom -1,  Al. Jerozolimskie 179

Książki
Czasopisma