• Szkolenia dla kadry akademickiej
    Wydawnictwo naukowe PWN od blisko 70 lat publikuje podręczniki oraz skrypty naukowe ściśle współpracując z uczelniami. ...
  • Szkolenia dla bibliotek
    W odpowiedzi na potrzebę rozwoju bibliotek i ciągłego podnoszenia kompetencji bibliotekarzy, Instytut PWN zaprasza na dedykowane szkolenia. Dzię...

Warszawa wita święta – świąteczny event rodzinny

  • 14 listopada 2017

Fundacja KidZone „Strefa Szczęśliwych Dzieci” zaprasza na wyjątkowe, przedświąteczne spotkanie. „Warszawa wita Święta” to fantastyczne rodzinne wydarzenie w magicznym świątecznym klimacie, które odbędzie się 9 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Będzie to dzień pełen atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, z unikalną świąteczną atmosferą. Wydarzenie to także wspaniała okazja do znalezienia wyjątkowych i oryginalnych prezentów dla najbliższych – będzie można nabyć, w bardzo okazyjnych cenach, nowości rynkowe i produkty najlepszych marek. Odbędą się także spotkania ze znanymi i lubianymi Rodzicami!

Nie zabraknie konkursów z nagrodami i innych atrakcji. Na maluchy będzie czekała strefa mega zabawy i profesjonalna opieka. Na najgrzeczniejsze dzieci będzie natomiast czekał Święty Mikołaj.

Podczas wydarzenia przeprowadzona zostanie specjalna akcja charytatywna „Świąteczna Paka”  - zbiórka gwiazdkowych prezentów dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Magazyn Baby Junior & Twój Junior jest patronem medialnym wydarzenia.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.kidzone.com.pl/eventy

Książki
Czasopisma