O nas | Instytut PWN
LibraPWN

PWN jako jedno z największych, najbardziej znanych i najstarszych polskich wydawnictw konsekwentnie realizuje misję nowoczesnego, rzetelnego i spełniającego wszelkie oczekiwania swych odbiorców źródła informacji, a dostarczanie wiarygodnej wiedzy i innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, z których można korzystać przez całe życie to cel i misja przyjęte przez całą Grupę PWN.

Grupa PWN działa w trzech kluczowych obszarach – wydawniczym, dystrybucyjnym oraz ecommerce. W jej skład wchodzi obecnie kilkanaście różnych spółek, wśród których znajdują się, m.in. Wydawnictwo Naukowe PWN, Wydawnictwo Szkolne PWN, PZWL Wydawnictwo Lekarskie, Dom Wydawniczy PWN, OSDW Azymut oraz sieć Księgarń PWN.

 

o nss

 

INSTYTUT PWN jest jedną z marek Grupy PWN – dedykowaną działalności edukacyjnej. Instytut PWN to dostawca usług szkoleniowych i konferencyjnych, adresowanych do różnych grup klientów, w tym: lekarzy, pielęgniarek, środowiska akademickiego oraz profesjonalistów. Pozycja INSTYTUTU PWN jako podmiotu oferującego szkolenia oraz konferencje jest konsekwentnie umacniana i poszerzana o nowe grupy odbiorców.

Zespół INSTYTUTU PWN stawia sobie ambitne cele i bierze odpowiedzialność za ich osiąganie. Działa dynamicznie i szuka kreatywnych rozwiązań, dostarcza na rynek tylko sprawdzone i jednocześnie innowacyjne rozwiązania.

Do współpracy angażuje ludzi z pasją…. więc jeżeli lubisz wielowątkową pracę, jesteś osobą konkretną, która potrafi dostrzegać impulsy płynące z rynku, a praca projektowa i koncepcyjna sprawia Ci przyjemność, opowiedz nam co możesz wnieść do naszego zespołu, zapraszamy - rekrutacja@pwn.pl