• Akademia Czerniaka 2018
  Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w spotkaniach, podczas których na prawdziwych przykładach omówimy możliwe ...
 • Szkolenia dla branży akademickiej
  Wydawnictwo naukowe PWN od 65 lat publikuje podręczniki oraz skrypty naukowe, ściśle współpracując z uczelniami. Naszym ...
 • Dermatologia Premium plus 2018
  Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy, serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji ogólnopolskiej konferencji Dermatologia ...
 • Agresywny pacjent. Metody i techniki postępowania
  Co raz częściej mówi się, o agresji ze strony pacjentów, z jaką spotykają się pracownicy służ...
 • Akademia Raka Płuca 2018
  Szanowni Państwo!  Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów Akademia Raka Puca 2018. Podczas spotkań poruszymy najbardziej ...

Konkurs „Moje spotkanie ze Świętym Mikołajem”

 • 18 grudnia 2017

Święty Mikołaj to niezwykle tajemnicza osobistość. Piszemy do niego listy, a on hojną ręką spełnia nasze życzenia. Ma fantazję – czasem chowa prezenty w butach, czasem pod poduszką, oczywiście zostawia je także pod choinką. Do niektórych przychodzi osobiście, innych odwiedza tak dyskretnie, że nawet się nie spostrzegą, a prezenty już są!

Jeśli postać Świętego Mikołaja fascynuje Twojego Juniora tak samo, jak Ciebie w dzieciństwie, zaproś go do udziału w konkursie plastycznym. Możecie wygrać fantastyczne nagrody – mądre i ciekawe gry, które uprzyjemnią Wam zimowe wieczory i pozwolą wspólnie spędzić czas.

Zasady są proste – Junior rysuje swoje spotkanie ze Świętym Mikołajem, a rodzic przesyła gotowy rysunek (lub jego zdjęcie) do redakcji. Rysunek powinien być podpisany imieniem dziecka, należy też podać jego wiek – mamy bowiem nagrody dla różnych grup wiekowych.

Rysunek może przedstawiać faktyczne spotkanie ze Świętym Mikołajem (np. w domu czy przedszkolu) lub jego wyobrażenie. Być może nasz Junior marzy o odwiedzeniu Mikołaja w jego rezydencji, o przejażdżce saniami zaprzężonymi w renifery, a może chce podejrzeć go, jak wślizguje się przez komin? Zapraszamy do zabawy.

Najlepsze prace nagrodzimy fantastycznymi grami ufundowanymi przez markę Alexander. Do wygrania m.in. „Gorący Ziemniak”, „Mały Konstruktor Hulk”, „E-Motionz”, „Nie Śmiej Się Junior”, a dla maluszków Puzzle Wzory i Kolory Sówka Mądra Główka.

Regulamin Konkursu „Moje spotkanie ze Świętym Mikołajem” jest dostępny na naszej stronie w zakładce „Konkurs”

Książki
Czasopisma